WIŚNIOWSKI www.wisniowski.pl

WIŚNIOWSKI to ponad 20 lat kompetencji w branży budowalnej. Nasze centrum technologiczno-produkcyjne zapewnia jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu, produktów i linii technologicznych przyczyniają się do powstania produktów na najwyższym poziomie.

NICE www.nice.pl

Wiodący w brnaży dostawca kompleksowych systemów automatyki do bram, bram garażowych. Innowacyjna koncepcja, najwyższa użyteczność, najnowocześniejsza technologia i rewolucyjny design to cechy produktów firmy Nice.

BIG TOR www.bigtor.pl

Bramy BIG TOR powstają w Polsce. Gwarancję jakości bram BIG TOR stanowi wieloletnie doświadczenie, rzetelność załogi produkcyjnej oraz starannie dobrane źródła dostaw komponentów spełniających wysokie wymogi w zakresie bezpieczeństwa i standardów jakościowych, obowiązujących w krajach Unii Europejskiej.

VIDOS www.vidos.com.pl

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają certyfikaty CE oraz RoHs co dowodzi, że Vidos to produkty wysokiej jakości przyjazne dla środowiska. Na cały asortyment urządzenia udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Prowadzimy też serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich urządzeń z naszej oferty.

CAME www.came.com

Wszystkie produkty Came wyróżniają się zastosowaniem ekskluzywnego systemu En Tested, który gwarantuje, że została ona stworzona i skontrolowana zgodnie z surowymi wymaganiami Norm Europejskich w zakresie siły uderzenia.

FAAC www.faac.pl

Od 1965 roku wprowadzamy innowacyjne oraz zapewniamy najbezpieczniejsze i najbardziej niezawodne rozwiązania w automatyce, kontroli dostępu oraz systemach parkingowych.

BENINCA www.beninca.com

Zawsze wierzyliśmy i dalej wierzymy w konkretne wartości, w bezpośrednie kontakty oraz w stabilne relacje. Uważamy, że ważne jest stawianie czoła rzeczywistości rynku i zwracanie szczególnej uwagi na cele i codzienne problemy. Wybraliśmy automatyzację jako strategiczną misję oraz montera jako interlokutora, który jest kluczem w wyborze odpowiedniego produktu.


© STALBRAM
Realizacja: Agencja Reklamy ROD